Numin.cz hledá nového redaktora

Numin.cz, přední český magazín zaměřený na numismatiku, mince a bankovky, rozšiřuje svůj tým a hledá nového redaktora. Pokud máte vášeň pro historii, sběratelství a příběhy skryté za každou mincí nebo bankovkou, vaše místo může být právě u nás.


Co nabízíme:

Zapojení do komunity: Staňte se součástí týmu, který sdílí vaši vášeň pro numismatiku a přináší čtenářům nejen informace, ale i inspiraci.

Práci s historií: Každý den objevujte a sdílejte příběhy, které formovaly naši minulost a jsou zachyceny na mincích a bankovkách z celého světa.

Možnost růstu: Rozvíjejte své dovednosti v psaní, výzkumu a analýze a přispějte k růstu a rozvoji magazínu Numin.cz.

Co od vás očekáváme:

Zájem o numismatiku: Měli byste mít základní znalosti o mincích, bankovkách a celkově o sběratelství, nebo být ochotni se učit.

Schopnost psát poutavě: Vaše texty by měly být informativní, zajímavé a snadno srozumitelné pro širokou škálu čtenářů.

Samostatnost a spolehlivost: Hledáme někoho, kdo je schopen samostatně vymýšlet témata, vést výzkum a dodržovat stanovené termíny.

Týmového ducha: Ačkoliv část práce probíhá samostatně, je důležité umět spolupracovat s ostatními členy týmu a podílet se na společných projektech.

Jak se přihlásit:

Pokud vás nabídka zaujala a cítíte, že byste byli přínosem pro náš tým, zašlete nám svůj životopis a ukázku vašeho psaní (článek nebo analýzu) na naší emailovou adresu. Těšíme se na vaše příspěvky a možnost vás přivítat v našem týmu.

Staňte se součástí Numin.cz a pomozte nám rozšiřovat poznání a vášeň pro numismatiku mezi širokou veřejností. Vaše práce bude mít smysl a přispěje k uchování a sdílení bohatství, které mince a bankovky představují.

Autor: Redakce | 27. 3. 2024

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Zdeněk Jindra
TOPlist